Stavitelství Kamínek

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi

Nabídka práce

Pro posílení našeho týmu stavební firmy se sídlem v Líšťanech a působností na zakázkách v Plzeňském kraji
hledáme na HPP zaměstnance na pozici:

ROZPOČTÁŘ/PŘÍPRAVÁŘ V OBORU INŽENÝRSKÉ A DOPRAVNÍ STAVBY

Pracovní náplň:

- tvorba cenových nabídek
- aktivní zapojení při tvorbě cenových nabídek a rozpočtů
- příprava rozpočtů ve všech fázích projektu
- komunikace s projektanty, obchodními partnery a výrobci
- optimalizace nákladů

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání - stavební popř. technické zaměření nebo praxe
- znalost práce na PC v prostředí MS Office
- orientace ve stavebních rozpočtech
- znalosti v oblasti cen stavebních prací a technologií
- flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

- nadstandardní platové podmínky
- mobilní telefon a notebook
- služební vůz

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail:
Kleteckova@stavitelstvi-kaminek.cz
a uveďte, prosím, termín Vašeho možného nástupu.

O firmě

Firma Stavitelství Kamínek s.r.o. vznikla ze
soukromé firmy založené v roce 2000 podnikající
v oboru přepravy a zemních prací.

Adresa

Stavitelství Kamínek s.r.o.
Sídlo: Líšťany 11, 330 35 Líšťany, okr. Plzeň-sever
IČO: 26021471
DIČ: CZ26021471

Kontakty

Jednatel společnosti - +420 602 731 534
Fakturace - +420 606 946 965
Příprava - +420 774 313 933
Dispečer - +420 774 956 905